Зворотній зв'язок
Даю згоду на обробку персональних даних
Про нас
Хочете смачно поїсти, придбати за святковими знижками елітний алкоголь, вибрати найсвіжіші продукти від закарпатських та українських виробників, свіжу випічку, повз яку неможливо пройти? Любите суші, але не маєте бажання експериментувати вдома? - Вам до нас!

Все почалося трохи більше трьох років тому. На сьогодні ми - потужна мережа закарпатських супермаркетів, яка справедливо завоювала популярність. Тут працюють із закарпатськими виробниками, адже вірні своїй концепції: створювати робочі місця та платити податки тут, на Закарпатті. У мережі супермаркетів діє ряд соціальних програм, які запровадили першими в області, є власне виробництво - пекарня, м'ясний цех, суворо контролюється якість продукції та товарів.

За три роки, з трьох магазинів, мережа розрослася до 17-ти супермаркетів. З них - 10 у Мукачеві, 1 – у Мукачівському районі, 6 – в інших містах області: Хусті, Ужгороді, Тячеві, Сваляві.

Майже двадцять тисяч найменувань товарів високої якості в кожному з наших супермаркетів: м`ясна, молочна продукція, побутова хімія, свіжі овочі та фрукти від закарпатського виробника та екзоти. Величезний вибір алкогольних напоїв: світові, європейські та закарпатські вина, елітний алкоголь, на який, до речі, великі знижки у передсвятковий час

Родзинка - власна кулінарія. Для тих, хто хоче смачно і якісно поїсти, але не має часу чи бажання готувати - смачні та свіжі страви закарпатської та європейської кухні стануть у нагоді.
Наші Партнери